17 Jun

Ama maçtan önce, Blues’ tılsım o kulüp için yaptığı son kez bulunacak onaylamak gibiydi.

         Eden Hazard Pierre-Emerick Aubameyang için Avrupa Ligi final maçından önce yaptığı Chelsea çıkmak doğrular göründü. o göz kamaştırıcı ekranda koymak olarak Chelsea iki kez Belçika kaptan puanlama ile Bakü’de Arsenal 4-1 yendi.              getty            3             Eden Hazard Avrupa Ligi final maçından önce Pierre-Emerick Aubameyang ile sözlerle alışverişinde                                  / ** / / ** /                  Dean Saunders Chelsea ve Aston Villa arasında büyük olan kulüp tartışır Ama maçtan önce, Blues’ tılsım o kulüp için yaptığı son kez bulunacak onaylamak gibiydi.

Daily Mail’in haberine göre, Tehlike Gabon uluslararası Aubameyang anlattı: “Ben, her şeyi hayatımı, bacaklarım, benim kalça verdi.” Real Madrid yine iki kulüp çökmesi ‘arasındaki görüşmelerin raporlara karşın, 28 yaşındaki bir ilgi korur. aktarım destan görünüşte transfer döneminin son aşamaya sürüncemede set ile Chelsea onların yıldız insanın kendi transferi değerlendirmesinde firması düzenliyor.              Getty            3             Azerbaycan’ın başkenti nihai oyuk Chelsea için Hazard en son oyun olabilirdi   Bakan ayrıca İngiltere’de yedi yıl sonra ‘yeni bir meydan okuma’ istedi düşündüren Azerbaycan’da oyundan sonra yaptığı yakın ayrılırken ağır ima etti.

Chelsea geçirdiği süre boyunca, Tehlike kulüp iki Avrupa Ligi başlıklar, iki Premier Lig şampiyonluğu ve bir Lig Kupası’nı kazanmak yardımcı oldu. “Bunun bir veda olduğunu düşünüyorum ama futbolda belli olmaz,” Tehlike BT Sport’a konuşan. “Bir kaç gün içinde karar verecek – aklımdaki tek hedef bu finalini kazanmak oldu.https://1xbetpt.com/tr/ Belki şimdi yeni bir meydan zamanıdır. “Hayalim Premier Lig’de oynamak ve ben büyük kulüplerinden biri için bunu yaptık.”              getty            3             Arsenal’de Aubameyang geleceği onun sosyal medya faaliyeti sonra büyüteç altına alındı                                        SON TRANSFER HABERLERİ

                                                                                                                     dedikodu             Man United haberi canlı: radar Hollandalı ace gibi yeni sağ geri istediğine, West Ham yıldızı                                                       dedikodu             Liverpool haberi canlı: Salah ‘£ 150million çıkış reddeder’ Ajax Ziyech fiyat belirlemesini                                                                               son

            Man United hedef Hollandalı savunma oyuncusu, Spurs Rose satmak ve Sessègnon imzalamak                                                                               son             Arsenal transfer haberleri canlı: Üst hedef ‘değil satılık’, Ziyech sadece £ 30m mal olması                                                       HİÇBİR YERE GİTMİYOR             Bournemouth Ryan Fraser ilgi üzerine Arsenal firması yanıt gönder                                                       Londra bağlı?https://en.wikipedia.org/wiki/Talk:List_of_football_clubs_in_England_by_competitive_honours_won

            Arsenal hedef Dennis Praet ajan çalar ilgi teyit                                                       STAYING PUT             , Gonzalo Higuain Juventus yaptığı sözleşme göreceksiniz, ajan doğruladı                                                       ÇEKİÇLİ-TO-BE             West Ham içinde talep LaLiga forvet için ‘kabul teklifle gelmiş’                                                  Bu arada Arsenal kendilerini bu yaz Aubameyang ile bir transfer mücadeledeki bir karışıklığın içine mümkündür.

forvet kuzey Londra’da yaptığı geleceği hakkında endişeli taraftarların bol bırakarak onun Instagram profilinden kulübü ‘silindi’.                   Mikey Garcia haberlere göre, onun WBC hafif ünvanı vacating eşiğinde. Meksika-Amerika geçenlerde iki tümen ayağa fırladı ve lokavt kararı ile kaybederek IBF ağır siklet kral Errol Spence Jr meydan.                 3             Mikey Garcia WBC hafif şampiyonudur   nöbetinden sonra, dört kilo dünya şampiyonu eski ağırlık sınıfına geri dönmek ve tacını savunmak ve ESPNmx iddia o şimdi kararını yapılmış olup olmayacağı ile ilgili çok fazla spekülasyon olmuştur.

Garcia herhangi bir noktada hafif dönmek ve anında o kadar seçerse onun eski kemerini yeniden kazanmak için mücadele etmesini hakkı ‘fahri’ şampiyon olacağı bildirildi oluyor. Bu arada dünya başlık boşalan ve İngiliz zorunlu rakibi Luke Campbell bunun için itiraz böylece yukarı serbest kalacaktır.                 3             Luke Campbell WBC zorunlu rakibi olan   Londra 2012 Olimpiyat altın madalyalı onun fırsatı kazanmak için son bir eliminasyon rövanş geçen Eylül Yvan Mendy yendi. Onun iki numaralı noktada sıralanmış Rusya’nın Zaur Abdullaev’in (11-0, 25 yaşında) ile, kemer için yüz sıralanır kim anda belirsizdir.

Onu (21 yaşında 13-0) (20 yaşında 21-0) Amerikalılar Devin Haney ve Teofimo Lopez gibi dünya boks sıcak umutları ikisini oturup arkasında sırasıyla üçüncü ve dördüncü sıralanır.                 3             Lomachenko birleşik WBA ve WBO hafif şampiyonudur   Başka bir seçenek, üç kemer birleşme içinde birleşik WBA ve WBO şampiyonu Vasyl Lomachenko yüz yaptırıma Campbell görebiliyordu. Bu WBC gelen nadir hareket olurdu, ama o İngiltere’de o maçı sahneye Campbell ile bir anlaşma yapmak deneriz iddia Lomachenko en organizatörü Bob Arum, tarafından öne sürülmüştür.         

Leave a Reply

Skip to toolbar